Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme

Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme


 
 
ÇEKMEKÖY KAMERA SİSTEMİ KURULUMU
ÇEKMEKÖY KAMERA SERVİS, KAMERA ARIZA, KAMERA TAMİR

Çekmeköy kamera güvenlik sistemleri, Çekmeköyde bulunan firmamız anadolu yakası alarm, anadolu yakası kamera sistemi üzerine çalışmakla beraber güvenlik zayıf akım teknolojileri ve ip teknolojileri üzerine hizmet vermektedir.
Turnike Sistemleri: Çekmeköy ve istanbul genelinde turnike sistemleri kurulmaktadır. Turnike kartlı geçiş, turnike barkod okuyucu, jetonlu turnike, vip turnike birçok model ve sistem tasarımıyla turnike ve benzeri sistem kurulumları çekmeköy ve türkiye genelinde hizmet verilmektedir.
Otopark Sistemleri:
Çekmeköy ve istanbulun tamamında otopark hizmeti vermekteyiz araç giriş ve çıkışlarına kollu bariyer, mantar bariyer, hızkesiciler, ters kapanlar ve benzeri sistemler kurulmaktadır. Yabancı araçların girmemesiyle berber kontrol için kartlı otopark sistemleri, Ogs otopark, site ogs sistemi, Site plaka okuma, plaka tanıma sistemi gibi sistem kurulumları yapılmaktadır.
Diafon sistemi:
İnterkom sistemi:
Görüntülü kapı telefonu:
Görüntülü zil:

Bina ve sitelerinizin güvenlik seviyesini arttırmak için görüntülü kameralı diafon,interkom sistemleri audio, nade, multitek gibi markalarla müşterilerimize sunmaktayız.
Kameralı ve kamerasız sesli, ışıklı, kartlı ve şifreli interkom sistemleri çekmeköy bölgesi ve türkiye genelinde sistem kurulumu yapmaktayız.


CCTV - KAMERA SİSTEMLERİ
   Güvenlik kamera sistemlerinizi amacına uygun ve daha verimli olarak kullanmak isterseniz firmamız tarafından yerinde servis hizmetiyle kamera lens ayarları, Kamera görüntü açısı ve Kayıt cihazı ayarları HDD kontrolü ve gerekli bütün bakımların, temizliklerinin yapılması sağlanmaktadır.

Kamera Bakım
Periyodik Bakım Anlaşması


   Anlaşmalı olduğumuz firma ve kurumların kamera sistemlerine gerekli bakım ve servis hizmetleri vermekteyiz. Kamera için gerekli olan Lens ve Cam temizliklerinin yapılması, Kamera yön ve açı ayarlarının yapılması, Kamera besleme voltajlarının kontrolünün yapılması.
   Belirli dönemlerde kamera ve sistemlerine dönemsel olarak kontrol ve bakım için servis verilmektedir.

Kayıt Cihazı Bakımı
Periyodik Bakım

   Dvr kayıt cihazınız, dijital kayıt cihazı bakımı ve temizliği belirli dönemlerde olmak üzere büyük ve küçük ölçekli işletmelere servis hizmeti firmamız tarafından verilmekte.
   Bilgisayar kart sistemli, IP tabanlı, Kayıt cihazı olmak üzere bütün kamera sistemlerine bakım, onarım, servis hizmetleri verilmekte.

CCTV Kamera Bakımları, Dome Kamera Bakımları, Box Kamera Bakımları.

  Kamelara gerekli zaman ve periyotlarda bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu bakım düzenli yapıldığında sistemin verimi ve güvenliği üst seviyeye çıkarılmış olacaktır.
  Kameralar için yapılan bakım; Belirlenmiş zamanlarda yada istenilen zamanda kamera lens temizliği, dış ortam muhafazası cam temizliği, Hausing cam temizliği, yapılmalıdır. Dışarda olan kameralar için yağmur ve benzeri doğa olaylarından etkilenmemesi için kontrollerinin yapılması.
  Kamera lens ayarının yapılması; Lens ayarı bozulması yada açı ayarı değiştirilmesi durumunda kamera üzerinden lens netliği ve açısı ayarlanmalıdır. lens temiz olduğu kontrol edildikten sonra sabitlenmelidir lens.
  Kameraların yön ayarı tamamlandıktan sonra görüntüleri kontrol edilmelidir. Kamera görüş açısı kontrolü yapılmalı ve bu ayardan sonra kamera sabitlenmelidir.


Kamera sistemi arıza giderilmesi için yapılan işlemler;

Sistemde oluşabilecek en ufak bir hata bile görüntülerin kaybolmasına neden olacaktır.
Sistemin her bir parçası bir bütün olarak tanımlanmalı ve buna göre özenli kurulum yapılması gerekmektedir. Kamera bağlantısı ve Kayıt cihazı Bağlantılarında kullanılan BNC Konnektör düzgün bir şekilde takıldıktan sonra. sisteme yeterli güç seviyesinde adaptör montajı yapılmalıdır. Adaptör kamera güç hesaplaması yapıldıktan sonra tercih edilmelidir yetersiz geldiği durumda ilave bir adaptörle yükü ikiye bölmek gerekmektedir. Görüntüsü olmayan kameralar için önce elektrik geliyormu ölçü aletiyle ölçüldükten sonra yeterli voltajı bulduğunda görüntü kablosu kontrol edilmelidir. Kabloda kopukluk yada uç bağlantıları kontrolü yapılmalıdır. Bnc konnektörlerin düzgün bir şekilde takılması ve enerji jaklarının düzgün bir şekilde bağlanması gerekmektedir.

ÇEKMEKÖY ALARM SİSTEMİ

Çekmököy alarm sistemi firmamız çekmököy bölgesinde faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar profesyönel alarm sistemi markalarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız Crow alarm sistemi, Paradox alarm sistemi, Dsc alarm sistemi, Caddx alarm sistemi, gibi birçok ürün için hizmet vermektedir.
Alarm Panelleri: Kablolu ve kablosuz alarm paneli merkez panelleri elektronik kartı içersinde bulundurum alarm panelleri alarm sisteminin beynidir. Gerekli ayar ve hfızanın bulunduğu kart ve kablo bağlantılarının bulunduğu kutu, Akünün saklandığı kutu.
Hareket Dedektörü: Kablolu pır dedektör, Kablosuz pır dedektör iki bölümde toplanan sistemlerdir. İsteğe uygun olarak kullanılacak hareket dedektörü seçilmelidir. Kablolu hareket dedektörleri panel üzerinden 12 volt beslemeyle çalışmaktadır. Kablosuz alarm dedektörleri içersinde bulunan pil sayesinde kendi beslemesini oluşturmaktadır.
Harici Sirenler: Kendinden korumalı harici siren ışıklı ve flaşörlü harici siren içersinde bulunan akü sayesinde korumasını sağlamaktadır kapak açılması, kablosunun kesilmesi, yerinden sökülmesi gibi bir çok sabotaj koruması bulunan ışıklı renkli harici ortam sirendir.
Alarm sistemi bakım, tamir, yedek parça, kurulum gibi birçok hizmet veren firmamız yerinde keşif ve sistem tasarımı yaparak isteğe en uygun alarm sistemini kullanıcılara sunmaktadır.

ÇEKMEKÖY ALARM SİSTEMİ, ÇEKMEKÖY HIRSIZ ALARM SİSTEMİ, ÇEKMEKÖY EV GÜVENLİK SİSTEMİ, ÇEKMEKÖY İŞYERİ ALARM SİSTEMİ, ÇEKMEKÖY CROW ALARM, ÇEKMEKÖY PARADOX ALARM.

 
 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 ARAÇ İÇİ İZLEME

 

 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik Tüm Hakları Saklıdır..