Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme

Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme


 
 
ÇEKMEKÖY KAMERA SİSTEMİ KURULUMU
ÇEKMEKÖY KAMERA SERVİS, KAMERA ARIZA, KAMERA TAMİR


CCTV - KAMERA SİSTEMLERİ
   Güvenlik kamera sistemlerinizi amacına uygun ve daha verimli olarak kullanmak isterseniz firmamız tarafından yerinde servis hizmetiyle kamera lens ayarları, Kamera görüntü açısı ve Kayıt cihazı ayarları HDD kontrolü ve gerekli bütün bakımların, temizliklerinin yapılması sağlanmaktadır.

 Kamera Bakım
Periyodik Bakım Anlaşması


   Anlaşmalı olduğumuz firma ve kurumların kamera sistemlerine gerekli bakım ve servis hizmetleri vermekteyiz. Kamera için gerekli olan Lens ve Cam temizliklerinin yapılması, Kamera yön ve açı ayarlarının yapılması, Kamera besleme voltajlarının kontrolünün yapılması.
   Belirli dönemlerde kamera ve sistemlerine dönemsel olarak kontrol ve bakım için servis verilmektedir.

Kayıt Cihazı Bakımı
Periyodik Bakım

   Dvr kayıt cihazınız, dijital kayıt cihazı bakımı ve temizliği belirli dönemlerde olmak üzere büyük ve küçük ölçekli işletmelere servis hizmeti firmamız tarafından verilmekte.
   Bilgisayar kart sistemli, IP tabanlı, Kayıt cihazı olmak üzere bütün kamera sistemlerine bakım, onarım, servis hizmetleri verilmekte.

CCTV Kamera Bakımları, Dome Kamera Bakımları, Box Kamera Bakımları.

  Kamelara gerekli zaman ve periyotlarda bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu bakım düzenli yapıldığında sistemin verimi ve güvenliği üst seviyeye çıkarılmış olacaktır.
  Kameralar için yapılan bakım; Belirlenmiş zamanlarda yada istenilen zamanda kamera lens temizliği, dış ortam muhafazası cam temizliği, Hausing cam temizliği, yapılmalıdır. Dışarda olan kameralar için yağmur ve benzeri doğa olaylarından etkilenmemesi için kontrollerinin yapılması.
  Kamera lens ayarının yapılması; Lens ayarı bozulması yada açı ayarı değiştirilmesi durumunda kamera üzerinden lens netliği ve açısı ayarlanmalıdır. lens temiz olduğu kontrol edildikten sonra sabitlenmelidir lens.
  Kameraların yön ayarı tamamlandıktan sonra görüntüleri kontrol edilmelidir. Kamera görüş açısı kontrolü yapılmalı ve bu ayardan sonra kamera sabitlenmelidir.


Kamera sistemi arıza giderilmesi için yapılan işlemler;

Sistemde oluşabilecek en ufak bir hata bile görüntülerin kaybolmasına neden olacaktır.
Sistemin her bir parçası bir bütün olarak tanımlanmalı ve buna göre özenli kurulum yapılması gerekmektedir. Kamera bağlantısı ve Kayıt cihazı Bağlantılarında kullanılan BNC Konnektör düzgün bir şekilde takıldıktan sonra. sisteme yeterli güç seviyesinde adaptör montajı yapılmalıdır. Adaptör kamera güç hesaplaması yapıldıktan sonra tercih edilmelidir yetersiz geldiği durumda ilave bir adaptörle yükü ikiye bölmek gerekmektedir. Görüntüsü olmayan kameralar için önce elektrik geliyormu ölçü aletiyle ölçüldükten sonra yeterli voltajı bulduğunda görüntü kablosu kontrol edilmelidir. Kabloda kopukluk yada uç bağlantıları kontrolü yapılmalıdır. Bnc konnektörlerin düzgün bir şekilde takılması ve enerji jaklarının düzgün bir şekilde bağlanması gerekmektedir.

ÇEKMEKÖY ALARM SİSTEMİ

Çekmököy alarm sistemi firmamız çekmököy bölgesinde faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar profesyönel alarm sistemi markalarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız Crow alarm sistemi, Paradox alarm sistemi, Dsc alarm sistemi, Caddx alarm sistemi, gibi birçok ürün için hizmet vermektedir.

 Alarm Panelleri: Kablolu ve kablosuz alarm paneli merkez panelleri elektronik kartı içersinde bulundurum alarm panelleri alarm sisteminin beynidir. Gerekli ayar ve hfızanın bulunduğu kart ve kablo bağlantılarının bulunduğu kutu, Akünün saklandığı kutu.
Hareket Dedektörü: Kablolu pır dedektör, Kablosuz pır dedektör iki bölümde toplanan sistemlerdir. İsteğe uygun olarak kullanılacak hareket dedektörü seçilmelidir. Kablolu hareket dedektörleri panel üzerinden 12 volt beslemeyle çalışmaktadır. Kablosuz alarm dedektörleri içersinde bulunan pil sayesinde kendi beslemesini oluşturmaktadır.
Harici Sirenler: Kendinden korumalı harici siren ışıklı ve flaşörlü harici siren içersinde bulunan akü sayesinde korumasını sağlamaktadır kapak açılması, kablosunun kesilmesi, yerinden sökülmesi gibi bir çok sabotaj koruması bulunan ışıklı renkli harici ortam sirendir.
Alarm sistemi bakım, tamir, yedek parça, kurulum gibi birçok hizmet veren firmamız yerinde keşif ve sistem tasarımı yaparak isteğe en uygun alarm sistemini kullanıcılara sunmaktadır.

Çekmeköy alarm ve Çekmeköy kamera sistemlerinde üstün teknoloji ürünleriyle sisemin montajının yapılması ve devreye alınması, Büyük orta ve küçük işletmelerde gerekli güvenlik sistemlerinin kurulması. Çekmeköy hırsız alarm sistemi kurulumu sisteme pır dedektörler yardımıyla hareketin algılanmasıyla alarm oluşturulur. Manyetik kontak yardımıyla kapının açıldığı ve pencerenin açıldığı görülebilir. Alarmların cep telefonu ve diğer istasyonlardan takibi sağlanmış olur.

Nasıl Güvenlik Sistemi Kurmalıyım: Evinizin konumu herşeyden önde tutulmalı (Kat yüksekliği, zemine yüksekliği ) Tehlikeli görülen bölgelerin kontrolü, Cihazların montaj yerlerinin seçilmesi, cihaz türlerinin seçilmesi, kablolu yada kablosuz cihaz seçilmesi, son olarak yanlış alarm vermemesi için doğru markanın seçilmesi.

Montaj esnasında uzman ekibimiz tarafından kullanıcıları bilgilendirmek ve yönlendirmek hizmetimizin bir parçasıdır. Sonkullanıcı kişiler montaj sırasında bilgilenir ve çalışma şartlarını öğrenmiş olur. 

 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 ARAÇ İÇİ İZLEME
 

 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik Tüm Hakları Saklıdır..