CCTV kamera, Kartlı geçiş ve Elektronik güvenlik sistemleri

CCTV kamera, Kartlı geçiş ve Elektronik güvenlik sistemleri


 
 

ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ
MOBİL FİLO TAKİP SİSTEMLERİ

Araç Takip Sistemi üzerinden alınan bilgiler müşterilerimize doğru bir şekilde verilmek amacı ile haritalar oluşturulmaktadır. Araç takip sistemi tüm Türkiye de yaygın servis ve bayi ağı sayesinde aynı zamanda Ankara ve İstanbul da bulunan teknik personeli ile daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır. Araç Takip Sistemi vermiş olduğumuz bu hizmet araç takip sistemi fiyatlarında hiç bir şekilde ek bir maliyet getirmemektedir. Araç takip sistemleri ve ya araç takip cihazları kullanım yerleri olarak her türlü araç ve mobil kullanıma uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

Araç Takip Sistemi ve araç takip sistemi kullanıldığı nesnenin berede olduğunu anlık olarak lisanlı haritalarda gürüntüleme yapılabildiği gibi geçmişe dönük beş yıla kadar raprolama yapabilmektedir. Araç takip sistemleri filo takip yapmak isteyen araç sayısı fazla olan kurum veya kuruluşlarda tercih edildiği gibi kobi ve kobi altı sekmenttede araç takip cihazları ve araç takip sistemleri tercih edilmektedir. Araç Takip Sistemi her sekmette kolayca satın alınabilecek seviyededir.

Diğerlerinden ayıran önemli özellikleri sayesinde müşterilerine özel çözümler sağlamaktadır. Takip yazılımları sayesinde, görev emri tanımlayabilirsiniz. Görev emri içerisinde hangi aracın kimler tarafından hangi görev için tahsil edildiği görülebilmektedir.demirbaş modülü ile tüm filo’nuzu kayıt altına alabilirsiniz. Navigasyon Sistemleri ile saha ekiplerinizi anlık olarak izleyebilir, saha ekiplerinize grup yada kişi bazındakoordinatlı iş emri gönderebilirsiniz. Araç takip sistemi yerli sermaye ve üretim gücü sayesinde Türkiye üzerinde önemli bir yatırım yaparak himzet vermeye devam etmektedir.

Araç takip sistemi sayesinde araçlarınızı daha hızlı sevk ve idare edebildiğinizi istatistik bilgiler ile kanıtlanmıştır. Fiyatları yerli üretim olması sebebiyle daha ekonomik olduğu saha çalışmalarımızdan ve müşterilerimizin tercihi bakımından tespit edilmiştir. Ankara da Ar-ge çalışması yapıldığı gibi araç takip sistemleri İstanbul da merjezi olan Fideltus Araç Takip Sistemi ileri teknoloji ürünleri A.Ş. 'ye ait bir yerli firmadır. Sistemi içerisinde tüm araçlarınızı anlık olarak takip edildiği gibi tüm filo takip verilerinizide anlık görüntüleme yapılabilmektedir. Aynı zamanda Sistemi tamiyle kendine lisanslanmış olan sayısal haritalar sayesinde adresleme yapılabilmektedir. Üzerinden gelen bilgileri merkez server'lara aktarma işleminden sonra web kullanıcılarına verilen şifreler sayesinde lisanslı haritalar üzerinden görüntüleme yapıldığı gibi google,microsoft ve yahoo haritalarını kullanarak harita üzerinde daha fazla bilgi verebilmektedir.Araç Takip Sistemi hiç bir şekilde ekstra bir maliyet bindirmemektedir.

ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ NEDİR
Araç Takip Sistemi Aracınızı Dünyanın herneresinde olursa olsun takip etmenizi sağlayan sistemlerdir.İnternete Bağlı Bilgisayararınız vasıtası ile Aracınızı sanal haritalar veya google Earth haritası üzerinden Takip Etmenize Yarayan sistemlere genel olarak Araç Takip Sistemleri denilmektedir.

Araç Takip Sisteminin Ana Parçaları

Araç takip cihazı
GPS Anteni
GSM Anteni
Harita izleme ve raporlama yazılımı
Araç Takip Sistemi Yapabildikleri

1-İstediğiniz zaman Dünyanın her yerinden aracınızın nerede olduğunu sokak seviyesinde
haritalar üzerinden takip edebilirsiniz.Örnek olarak İstanbul – Mecidiyeköy-Sümbül Sok.
Yukarıda belirtildiği gibi aracınızı sümbül sokakta bir nokta olarak görebileceksiniz
2-Aracınızı canlı olarak Hangi yönde gidiyor ve Kaç km hızla gidiyor olduğunu yine Araç takip Sistemi ile görebileceksiniz.
3-Ayrıca Araç takip sistemleri ile (Uydu Takip Sistemi) Takip etmiş olduğunuz araca ait birçok raporları alabileceksiniz.
a)Hız Aşım Raporlarını
b)Max.ve Min. Hızlarını
c)Belirli bir bölgeye giriş ve çıkış zamanlarını ve kaçkere bölgeye giriş çıkş yaptığını
d)Aracın Rölantide çalıştığı Süreyi
e)Aracın belirtilen süreler arasında kaç km yol katettiğini
f)Nekar Süre Duraklama yaptığını
g)ne kadar süre hareket ettiğini
h)Sert Araç Kullanım ihlallerini
i)Günde ilk kontak açtığı zamanı ve kontak kapadığı zamanı
j)Gerektiğinde Araç ile merkez mesajlaşabilir veya sesli görüşme yapılabilir.
Ve Buna benzer birçok raporu Araç takip Sistemi yazılımı vasıtasıyla alabilirsiniz.
Gerektiğinde Araç takip cihazı na Çeşitli sensörler bağlabilmektedir bu sensörler sayesinde
1-  Acil Durum uyarı butonu:Acil durumlarda söför düğmeye basar ve Bu araçları izleyen merkeze uyarı verilmesini sağlar.
2-  Araç Durdurma Birimi:Gerektinde uzaktan internet üzerinden aracın otomatik olarak durdurulmasını sağlar.
3-  Kapı Açma Kapama sersörü:Gerektiğinde aracın kapılarını otomatik olarak uzaktan açma ve kapamaya yarar.
4- Yakıt Kontrol sensörü:Yakıt deposundaki değişimleri izleyebilmenizi sağlayan sensördür.
5- Hand set : Telefonla Görüşme yapmaya yarayan arabiririm
Buna benzer birçok Sensör bulunmaktadır.

 
Kartlı Geçiş (ACCESS)
Kamera Sistemleri (CCTV)
Yangın Algılama
Seslendirme ve Acil Anons
Diafon Sistemleri
Alarm Sistemleri

Fiber Sistemleri
 

 

BNWAS
Araç Park Bariyeri
Araç Takip Sistemi
 

ARAÇ İÇİ İZLEME

 
 
 

 

 
 

 Ana Sayfa | İPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik  Tüm Hakları Saklıdır..