CCTV kamera, Kartlı geçiş ve Elektronik güvenlik sistemleri

CCTV kamera, Kartlı geçiş ve Elektronik güvenlik sistemleri


 
 
APOLLO YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ


 

APOLLO ADRESLENEBİLİR YANGIN ALGILAMA PANELLERİ


 

Syncro AS Lite 1L Yangın Alarm Kontrol Paneli


 

Syncro AS 1L Yangın Alarm Kontrol Paneli


 

Syncro AS 2L Yangın Alarm Kontrol Paneli


 

Syncro AS 4L Yangın Alarm Kontrol Paneli


 
KONVANSİYONEL YANGIN ALARM PANELLERİ
 

Sigma CP2 Yangın Alarm Paneli

Sigma CP4 Yangın Alarm Paneli

Sigma CP8 Yangın Alarm Paneli
 
APOLLO XP95 Serisi Akıllı Adreslenebilir Dedektörler

XP95-520 İyonizasyon Duman Dedektörü
XP95 İyonizasyon Duman Dedektürü içerisinde yangın algılama işlemi için düşük yoğunluklu radyoaktif madde kullanılır.


XP95 iyonizasyon duman dedektörünün içindeki hava çift odacıklı iyonizasyon hücresi tarafından iyonize edilerek pozitif ve negatif elektrotlar arasında bir akım akması sağlanır.


XP95-620 Optik Duman Dedektörü
XP95 optik duman dedektöründe ışık darbeleri üreten bir LED ve normal şartlarda bu darbeleri görmeyen bir açıda monte edilmiş bir foto-diyot kullanılmaktadır. Temiz hava şartlarında foto-diyotun üzerine ışık düşmez ve dedektör düşük seviyeli bir analog sinyal üretir. Duman, dedektörün algılama hücresinin içerisine girip ışığın foto-diyot üzerine yansımasına neden olduğunda analog sinyal seviyesi artar. Bu sinyal elektronik devre tarafından işlenerek bir dijital sinyale dönüştürülür
.XP95-885 Optik Duman ve Sabit Sıcaklık Kombine Dedektörü
XP95 kombine duman ve sıcaklık dedektörü, sıcaklık ve optik duman algılayıcılarından gelen bilgileri birleştirmekte ve sofistike bir algoritma kullanarak işlemektedir. Dedektör birçok yangın tipini algılayacak şekilde tasarlanmıştır ve pek çok durumda iyonizasyon duman dedektörlerinin yerine kullanılabilir.


XP95-420 Standart Sıcaklık Dedektörü (55°C)
XP95 sıcaklık dedektörleri sıcaklık algılayıcısı ile çevresindeki hava arasında iyi temas sağlayan hızlı hava akışına elverişli yapısı sayesinde duman dedektörlerinden ayırt edilebilmektedir. Detektör dışındaki hava sıcaklığı ile orantılı bir gerilim sinyali oluşturan bir algılayıcı ile ortam sıcaklığını izler. Bu sinyal elektronik devre tarafından işlenerek bir dijital sinyale dönüştürülür.


XP95-401 Yüksek Sıcaklık Dedektörü (90°C)
XP95 sıcaklık dedektörleri sıcaklık algılayıcısı ile çevresindeki hava arasında iyi temas sağlayan hızlı hava akışına elverişli yapısı sayesinde duman dedektörlerinden ayırt edilebilmektedir. Detektör dışındaki hava sıcaklığı ile orantılı bir gerilim sinyali oluşturan bir algılayıcı ile ortam sıcaklığını izler. Bu sinyal elektronik devre tarafından işlenerek bir dijital sinyale dönüştürülür.
XP95-210 Dedektör Soketi
Tüm XP95 serisi dedektörlerle uyumludur ve patentli XPERT kartlarla adreslenerek kullanılır. Soketler, dedektörlerin en az güç kullanarak monte edilebileceği şekilde tasarlanmıştır. Patentli XPERT kart ile adreslenir.
 


XP95-209 Derin Dedektör Soketi
Sıva üstü tesisatta kabloların soketin altına kolaylıkla girebileceği derinlikte tasarlanmıştır. Patentli XPERT kart ile adreslenir.


XP95-284 İzolatörlü Detektör Soketi
XP95 izolatörlü dedektör soketi çevrim üzerindeki kısa devre hatalarını algılayarak izole eder. Soket beslemesini çevrimden sağlar ve patentli XPERT kart ile adreslenir.


XP95-720 Kısa Devre İzolatör Ünitesi
XP95 izolatör modülü, oluşabilecek kısa devre hatalarına karşı çevrimi koruma amacıyla tasarlanmıştır. Çevrimdeki yangın dedektörlerini ve yardımcı cihazları kural olarak 20 cihazlık gruplara bölmekte ve böylece çevrimde meydana gelecek herhangi bir kısa devre hatasında en fazla 20 cihaz devre dışı kalmaktadır.
XP95-242 Röleli Dedektör Soketi
Düşük akımlı bir röle içeren bu soket, otomatik kapı tutucular, yangın damperleri gibi saha elemanlarını kontrol etmek için kullanılır. Patentli XPERT kart ile adreslenir.
 


XP95-219 Isıtıcılı Detektör Soketi
Soğuk ortam koşullarının dedektörün çalışmasını etkileyebileceği uygulamalar için tasarlanmıştır. Patentli XPERT kart ile adreslenir.


XP95-070 MiniDisc Paralel İhbar Lambası
MiniDisc Paralel İhbar Lambası, kapalı bölümlere tesis edilmiş dedektörlerin alarm uyarılarının uzaktan izlenebilmesini sağlar. Tüm Apollo dedektörleri ile birlikte kullanılabilir.


XP95-771 Boş XPERT Adresleme Kartı
Patentli XPERT kartı ile adres bilgisi, hiçbir elektronik devre olmaksızın dedektör soketinde tutulmaktadır. Adresleme işlemi, devreye alma esnasında kodlanmış XPERT kart sokete takılarak yapılır. İşletmeye alındıktan sonra üzerindeki dedektör ne kadar sık değiştirilirse değiştirilsin adresi sabit kalmaktadır. XPERT kart servis ve işletmede büyük kolaylık sağlamaktadır.

XP95-309 Standart Soket için Asma Tavan Montaj Kutusu
 

APOLLO XP95 Serisi Akıllı Adreslenebilir Yangın Butonları


XP95-908 Yangın İhbar Butonu
XP95 adreslenebilir yangın ihbar butonu aktive edildiğinde, sorgulama döngüsünü durdurarak derhal alarm sinyali ile birlikte adres bilgisini kontrol paneline göndermektedir. Böylece 0,2 saniyeden daha kısa bir sürede alarm durumu ile ilgili işlemler başlatılabilmektedir.


XP95-908S için Şeffaf Koruyucu Kapak


 XP95-951 Su Geçirmez Tip Yangın İhbar Butonu
 


XP95-847 Giriş/Çıkış Modülü
Giriş/Çıkış Arabirim Ünitesi; gerilimsiz bir NO/NC enversör röle kontağına, hat denetimli bir kontak izleme devresi girişine ve hat denetimi yapılmayan, polarizasyonsuz bir opto-kuplörlü girişe sahiptir.


XP95-588 3-Kanallı Giriş/Çıkış Modülü
3 adet gerilimsiz NO/NC enversör röle kontakları ve 3 adet hat denetimli kontak izleme devresi girişleri bulunmaktadır.


XP95-849 Çıkış Modülü
Çıkış Arabirim Ünitesi gerilimsiz bir NO/NC enversör röle kontağına sahiptir.XP95-843 Giriş Modülü
Başka sistemlerden ya da adreslenebilir olmayan algılama ve kontrol cihazlarından giriş almak amacıyla gerilimsiz kontakların yangın kontrol paneli tarafından izlenmesini sağlar.
 


XP95-841 Gelişmiş Giriş Modülü
İzolatörlü Adreslenebilir Giriş Modülü ile aynı özelliklere sahiptir. Ek olarak, sprinkler akış anahtarlarının izlenmesi için geliştirilmiş bir zaman gecikmesine sahiptir. Ayrıca ışın dedektörlerini resetlemeyi sağlayan devreleri bulunmaktadır.


XP95-845 Zon Denetim Modülü
Konvansiyonel yangın dedektör zonlarının adreslenerek bir XP95 çevrimi üzerinden beslenmesini ve izlenmesini sağlamaktadır.


XP95-852 Alarm Kontrol Modülü
Konvansiyonel sesli ve ışıklı alarm cihazlarının yangın kontrol panelinden zon bazında aktivasyonu ve durumlarının geriye bildirimi için kullanılır.


XP95-875 Şebeke Anahtarlamalı Giriş/Çıkış Modülü
Gerilimsiz kontakların yangın kontrol paneli tarafından izlenmesini sağlarken 250V/5A’e kadar yüklerin anahtarlanabilmesine olanak veren gerilimsiz röle kontaklarına sahiptir.


XP95-760 Minyatür Giriş Modülü
Standart giriş modülüyle aynı işlevselliğe sahip, ancak boyutları çok küçültülmüş bir arabirim ünitesidir. Başka cihazların kutularının içerisine koyulabildiği gibi standart 35mm DIN raylara da takılabilmektedir.

 APOLLO Adreslenebilir Siren ve Flaşörler


XP95-001 Elektronik Siren IP65


XP95-005 Elektronik Flaşörlü Siren IP65


XP95-009 Elektronik Flaşör IP65


XP95-277 Sirenli Dedektör Soketi


XP95-330 Sirenli ve Flaşörlü Dedektör Soketi


XP95-333 Flaşörlü Dedektör Soketi


XP95-276 Sirenli Dedektör Soketi

Konvansiyonel Yangın Alarm Dedektörleri ve Butonlar


ORBIS-OP Optik Duman Dedektörü
 


ORBIS-OH Kombine Optik Duman ve Sabit Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-A1R Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-A1S Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-A2S Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-BR Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-BS Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-CR Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-CS Sıcaklık Dedektörü


ORBIS-OL TimeSaver LX Dedektör Soketi


ORBIS-OB TimeSaver Dedektör Soketi


ORBIS-OR TimeSaver Röleli Dedektör Soketi


ORBIS-EB TimeSaver Derin Dedektör Soketi


ORBIS-HB Isıtıcılı Dedektör Soketi

 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 


 

Araç Park Bariyeri
 

ARAÇ İÇİ İZLEME

 


 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik  Tüm Hakları Saklıdır..