Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme

Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme


 
  SPOR SALONLARI TURNİKE SİSTEMLERİ
TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ SPOR SALONLARI, ÜYE TAKİP TURNİKE SİSTEMLERİ, ÜYE TAKİP SİSTEMLERİ, TURNİKE ÜYE TAKİP


Spor salonu üye takip sistemi :
Üye takip sistemi spor salonunuza yada benzeri turnike ile geçiş yapmak istediğiniz alan için kartlı yada parmak izili geçiş yapılma olanağı sağlayan sistemlerdir.
Üyelerin takibi bilgisayar programı üzerinden kontrol edilerek yapılır satın alınan programın özelliğine göre üye kontrolü kapsamlı bir şekilde yapılmış olur.
Aylık, haftalık, günlük yada belirli zaman dilimleri tanımlanarak üyelerin giriş ve kullanım dönemleri kontrollü birşekilde yapılmış olacaktır.

Spor Salonu Turnike Takip Sistemi :
 
Spor salonlarında üye takip sistemi için kullanılan turnike ve geçiş kontrol sistemleri günümüzde yoğun ve yaygın kullanım sağlamaktadır.
  Spor salonumuzun giriş kısmına yarım boy turnike ve geçiş için kartlı geçiş yada parmak izi okuyucu (spor salonu turnike kartlı geçiş, Spor salonu turnike parmak okuyucu) kullanarak üyü takip sistemi kurulumu yapılmış olmaktadır.
üye bilgilerini kaydetmek kontrollü geçiş sağlamak ve ücretlendirme yapabilmek için turnike üye takip programı kullanılması gerekmektedir.

Spor Salonu Turnike Sistemi:
Yarım boy tripod turnike dediğimiz aşağıda resmini görebileceğiniz geçiş turnikesi sporsalonumuzun giriş bölümüne koyarak üyelerimizin ve personal geçişlerinin düzenli takibi yapılmaktadır. Turnike izinsiz yada yetkisiz geçişi önleyici bir mekanizmadır .
 

 


TURNİKELER

Sistemde alınan raporlarla;
Günlük giriş hakkı
Günlük, aylık veya haftalık giriş sayısı belirleme
Belirli saatlerde giriş hakkı belirleme
Belirli günlerde giriş hakkı belirleme
Belirli zamana kadar giriş hakkı belirleme

ve buna benzer birçok giriş hakkı oluşturulması

Geçiş Sistemi (Elektronik Sistemler)
Spor salonumuz geçiş sistemi için kart ve parmak izi okuyucular kullanılmaktadır.
Önceden yetkilendirdiğimiz kartlar ve bu kartları pc kontrol yazılımı ile üyelerimize tanıttıktan sonra gerekli dağıtımlar yapılabilir. Spor salonu üyeleri giriş ve çıkışlarda bu kartları kullanarak hangi tarihlerde hangi saatlerde geldi ve ne kadar durduktan sonra gittiklerini kontrolünü yapabilirsiniz. İstediğiniz üyelerin girişlerini pc programı aracılığıyla kapatarak geçişlerini sona erdirmiş olursunuz. Kart sistemleri okuyucu dediğimiz READER üniteleriyle çalışmaktadır.
Parmak okuyucu dediğimiz IP okuyucular üyelerimizin parmakları tanıtıldıktan sonra yine aynı şekilde takip yazılımıyla yetkilendirme ve ayarları tamamladıktan sonra geçiş hakkı verilmiş olur.
 


TURNİKE KARTLI OKUYUCU


TURNİKE PARMAK İZİ OKUYUCU

   

Spor salonu ve diğer üye takip sistemi yapılacak giriş noktalarında kullanılmak üzere hazırlanmış turnike geçiş kontrol sistemleri güvenlik amacıyla kullanılmaktadır yetki ve sayaç aktivasyonu yapılması durumunda verilen kontör kadar giriş hakkına sahip olacaktır üyeler. Turnike üye takip sistemleri çok kapsamlı bina giriş ve çıkışlarının güvenliği içinde kullanılmaktadır.
 

 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 ARAÇ İÇİ İZLEME

 

 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik Tüm Hakları Saklıdır..