Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme

Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme


 
 
OGS OTOPARK GEÇİŞ SİSTEMİ, OGS OTOPARK BARİYERİ, KARTLI GEÇİŞ BARİYERİ, OTOPARK BARİYER, KOLLU BARİYER, ARAÇ PARK BARİYERİ, SİTE KAPI BARİYERİ, MANTAR BARİYER, 4 METRE BARİYER, 6 METRE BARİYER, METAL GÖVDE BARİYER, BARİYER TURNİKE

Otomatik Geçiş Sistemi (OGS), radyo frekanslı tanımlama (RFID) sistemi olup uzun mesafeden algılama sağlar. Kablosuz haberleşme yapısını kullanan otomatik geçiş sistemlerimiz (OGS) ile araç giriş kontrolü son derece güvenli, hızlı ve pratiktir. Radyo Frekanslı Tanımlama (RFID) sistemini kullanan ürünlerimiz ile yüksek güvenlik, hızlı bilgi akışı ve uzun mesafeden tanıma sağlanmış olur.

Siteler, firma ve kurum otoparkları için geliştirilmiş olan yüksek güvenlikli bariyer kontrol sistemidir. Araçlara takılan elektronik etiketler ile araçların otoparka hızlı ve güvenli giriş çıkış yapmalarını sağlar

OGS RFID Otopark Bariyer Kontrol Sistemi ile hangi aracın hangi bariyerden geçebileceği belirlenebilir. Araçların bariyerden hangi saatler arası geçiş yapabilecekleri ayarlanabilir. Bariyere yaklaşan araç yetkilendirilmiş ise bariyer araç durdurulmadan açılır. Konforlu ve güvenli geçiş sağlanır

 


OGS KART OKUMA BARİYERİ - OGS BARİYER

 

OGS sistemleri, sitenizin, binanızın ve otoparkların giriş ve çıkışları açısından önemli bir güvenlik sistemidir.

OGS sistemi, araçlara takılan plaka tag'ları veya camlara yapıştırılan cam etiketleri ile aracın sistemin kurulu olduğu güvenlik kulübesine yaklaşması durumunda çeşitli görevleri yerine getirirler. Varsa bariyer kapıyı açmak, geçişleri olay hafızasına almak vb gibi. OGS sistemi, 8000 kullanıcı ve 20000 olay hafızasına sahiptir.

  


BARİYER
KOLLU BARİYER

 


MANTAR BARİYER


Bariyer sistemleri genelde araç giriş çıkış otopark alanlarında kullanılan sistemlerdir.
Özel mülk yada kurumlara ait bölgelere yabancı araçların giriş ve çıkışlarını engellemek amacıyla kullanılan sistemlerdir.
Bu sistemler yoğun kullanım amacıyla değişik ürünlerin arge çalışmalarını genişletmesine neden olmuştur. Kollu bariyer için birçok model üretilmiştir. Değişik kol boyutlarında üretilen bariyerler standart 4 metre ve standart 6 metre kollu bariyer olarak üretimi yapılmaktadır.
Kol uzunluğuna göre iç mekanizma tasarlanmış olan bariyerler ülkemizde ithal olduğu kadar yerli modelde kullanılmaktadır. Birçok firma tarafından yerli üretim bariyer yoğunlukla kullanıma başlamıştır.

Bariyer sistemlerine kumandayla müdahale edilmektedir. Sabit kablolu kumanda haricinde kablosuz kumanda kullanımıda yaygınlaşmıştır. Güvenlik görevlisi olduğu yerlerde güvenlik tarafından açılan kapı araç içlerinde bulunan kablosuz buton aktarımı ilede açılabilir.
Bariyer sistemlerine ilave olarak elektronik geçiş sistemleride yoğunlukla kullanım içersindedir.

BARİYER KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ
Bariyer giriş ve çıkışlarda kartlı sistem yada OGS sistemi gibi birçok geçiş kontrol sistemi kullanılarak otopark bariyerleri otomatik çalıştırılmış olur. Araç içlerinde OGS KART kullanılarak ogs okuyucu algılamasını sağlayarak bariyeri çalıştırmiş olur.
 

BARİYER KART SİSTEMLERİ OGS KART OKUMA SİSTEMLERİ, OGS BARİYER SİSTEMLERİ
 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 


ARAÇ İÇİ İZLEME
 

 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik Tüm Hakları Saklıdır..