Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme

Kartlı geçiş, CCTV Kamera, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, Acil Anons ve Seslendirme


 
  IP TEKNOLOJİLERİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ
IPTECH  ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ


ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALA RPROJELENDİRME HİZMETİ VERMEK AMACIYLA KURULMUŞ OLAN IPTECH GÜVENLİK SİSTEMLERİ PROJE ÇALIŞMALARINDA ZAYIF AKIM BÖLÜMLERİNDE GÜVENLİK KISMINI YAPMAKTADIR. ELEKTRONİK GÜVENLİK KISMINI KAPSAYA SİSTEMLERİN TMAMINI KURULUM MONTAJ DEVREYE ALMA OLMAK ÜZERE HER NOKTASINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

Firmamız uzun yıllar güvenlik sektöründe,Güvenlik firmalarında çalışmış uzman ve deneyimli kişiler tarafından kurulmuştur. Alanında uzman ekibimiz Büyük,Orta,Küçük ölçekli hertürlü güvenlik sistemleri projelerinin tasarlanması,Projelerle ilgili projelendirme hizmetinin verilmesi ve Projelerin uygulanmasında çalışmış herbiri kendi alanında uzman kişilerdir.Firma olarak düşünmekte olduğunuz ve nasıl bir güvenlik sistemi diye sorduğunuzda bizi arayın size hertürlü güvenlik hizmetini sunalım ne yapmanız gerektiğini anlatalım,İsterseniz projelendirme,Şartname hazırlanması ve İstemeniz halinde proje uygulama desteği CCTV Kamera Sistemleri,Hırsız alarm Sistemleri,Kartlı Geçiş Sistemleri,Yangın Alarm Sistemleri,Biyometrik Sistemler,Turnike ve Bariyer Sistemi,Fiber Optik Sistemler,Görüntülü Diyafon İnterkom Sistemi ve diyer güvenlik ürünlerinin satışını yapmaktayız.

ÇALIŞMALARIMIZ VE FAALİYET ALANLARIMIZ

ALARM GÜVENLİK SİSTEMİ
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ


Alarm sistemi güvenlik nedenli kurulan ve çok fazla caydırıcılık taşıyan basit göründüğü kadar çok profesyönel sistemdir. Güvenilir firmalar uzman ekipler tarafından kurulan alarm sistemleri Evimizin güvenliğini, İşyerimizin güvenliğini sağlayan sistemlerdir. Yoğun hırsızlık olaylarının artmasıyla alarm ihtiyacı fazlalaşmasıyla hırsızların alarm takılı mekanlardan uzakdurması sağlanmıştır. Kurmuş olduğumuz alarm sistemleri marka ürünler olmakla beraber 2 yıl yerinde garantisi ve servis hizmeti verilmektedir.

KAMERA SİSTEMLERİ (CCTV)

Kamera sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri:

Kartlı geçiş sistemleri daha çok plazalarda , Büyük iş merkezlerinde,Orta ve Büyük Ölçekli tesislerde giriş ve çıkışların kontrol altında tutulmasının istendiği yerderde kullanılırlar.Kartlı geçiş sistemleri personel takibinde küçük çaplı iş merkezlerindede kullanılmaktadır. Kartlı geçiş sistemleri bina girişlerinde turnikelerden geçişlerde sık kullanılırlar.Yine otopark girişlerinde bariyerlerden araç geçişlerinde tercih edilirler.Kartlı geçiş sistemi ekipmanları kartlı geçiş kontrol paneli,Kart okuyucu,Elektrikli ve Manyetik kilitler,Manyetik kartlar ve diyer ekipmanlardır.Ciddi profesyonellik isteyen kartlı geçiş (Access kontrol) sistemleri için her türlü projelerinizde bizimle iletişime geçmeden ürün almayın her bütçeye göre uygun fiyatlı ürünler için bizden fiyat sorunuz.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri:

Yangın algılama sistemleri ve yangın söndürme sistemleri gerek yasal gereklilikler gerekse maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmesi için elektronik güvenlik sistemlerinde özel bir yeri vardır. Yangın algılama sistemleri günümüzde "Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri" ve "Adresli Yangın Alarm Sistemleri" olarak temelde iki farklı sistemden meydana gelir.Konvansiyonel sistemler daha çok küçük çaplı yerlerde ucuz olması nedeniyle tercih edilmektedirler. Adresli sistemler ise orta ve büyük ölçekli yerlerde kullanım alanına sahiptir. Birde son yıllarda yeni bir teknoloji olan interaktif adresli yangın alarm sistemleri bulunmaktadır.

İŞ ORTAKLARIMIZ 
 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 ARAÇ İÇİ İZLEME
 

 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik Tüm Hakları Saklıdır..