CCTV kamera, Kartlı geçiş ve Elektronik güvenlik sistemleri

CCTV kamera, Kartlı geçiş ve Elektronik güvenlik sistemleri


 
 

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ FİYAT TABLOSU

ALARM SİSTEMİNE İSTER SAHİP OLUN İSTERSENİZ KİRALAYIN
ALARM ABONE SİSTEMİ, AYLIK ALARM ABONELİĞİ, YILLIK ABONELİK, ALARM KİRALAMA
ALARM FİYATLARI
Alarm sistemleri paket sistem fiyatları
Paradox Alarm Fiyatı 500 TL
Alarm sistemleri paket fiyatı 500 TL
1 Adet Paradox Alarm Panel Kartı
1 Adet Paradox Metal Kutu
1 Adet Paradox Hareket Sensörü
1 Adet Paradox Manyetik Kontak (MC)
1 Adet 12 volt Trafo
1 Adet 12 Volt 7 Amper Akü
1 Adet 16 Volt 1,3 Amper Akü
Montaj ve Devreye Alma Dahil Kablo ve Kablolama Dahil İki Yıl Yerinde Garanti
Paradox Alarm 500 tl
Crow Alarm Fiyatı 500 TL
Alarm sistemleri paket fiyatı 500 TL
1 Adet Crow Alarm Panel Kartı
1 Adet Crow Metal Kutu
1 Adet Crow Hareket Sensörü
1 Adet Crow Manyetik Kontak (MC)
1 Adet 12 volt Trafo
1 Adet 12 Volt 7 Amper Akü
1 Adet 16 Volt 1,3 Amper Akü
Montaj ve Devreye Alma Dahil Kablo ve Kablolama Dahil İki Yıl Yerinde Garanti
Crow Alarm 500 tl
ALARM ABONELİĞİ, ALARM AYLIK ABONE SİSTEMİ, KİRALIK ALARM, AKM BAĞLANTISI, ALARM GÖZLEM İSTASYONU, GSM BACKUP, ALARM İZLEME MERKEZİ
Alarm abone sistemi: Aylık sadece 49 tl
Güvenliğiniz güven altında alarm sistemi abonelik sistemi ile sadece aylık 49 tl karşılığında gözlem istasyonu (alarm takip ) dahil olarak kurulum yapılmaktadır. Aylık otomatik ödeme verebilir, kredi kartı kullanabilir yada adınıza fatura kesebiliriz. Sabit fiyat aylık 49 tl güvendesiniz. Ürünlerimiz garantili olup istediğiniz noktalara montajı ve istediğiniz sayıda sistemi büyüterek kullanabilirsiniz. Uzman kadromuzla sisteminizi kuruyoruz.

 
ALARM SİSTEMİ PAKET ÖZELLİKLERİ
Standart alarm sistemlerimiz profesyönel alarm sistemleri katagorisinde sınıflandırılmaktadır. Kendi güvenliğini sağlamış sabotaj siwichler sayesinde dışardan müdahale sansı olmayan ürünlerdir. Alarm gözlem istasyon yönlendirme özelliklerine sahip cihazlardır. Merkezi gözlem istasyon numaraları girildiğinde sisteminizin izlemesi merkeze aktarılmış olacaktır. Alarm ve benzeri sorunlarda sizinle iletişime geçecek ve sizi yönlendireceklerdir. Merkezi gözlem istasyonları için yıllık sabit ücretler ödenmektedir. Alarm santrallerindeki arama özelliği kullanılarak gözlem istasyonu değil alarm ve benzeri sorunlarda sizin önceden belirlediğiniz numaraları arama yapar. Siz alarm olduğunu görecek yanlış alarmda devre dışı bırakır yada doğru bir alarm olduğu zaman polis arayarak bilgi vereceksinizdir. Sistem kurulması bittiğinde sizlere şifre verilecektir. Şifrenizi  kimseyle paylaşmayınız Bu şifre ile sistemi kurma veya kapama işlemi yapacaksınız. şifreyi yanlış girmeniz durumunda tekrar denemelisiniz belirtilen süre dolması durumunda alarm konumuna geçecektir bağlı olan sirenler çalacak ve telefon yönlendirmesi yapılmışsa arama yapacaktır. Giriş kapısına takılmış manyetik kontak ile kapı açılması ve zorlanması gibi durumlarda alarm sistemimiz erken uyarı almaktadır. Kapının açılmasıyla size verilen süre tanımı devreye girecektir. Hareket sensörü algılaması izinsiz girişler alarm sinyali oluşturacaktır.
Ev güvenlik sistemi

  

EV İNİZ VE İŞYERİNİZ İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ ALARM SİSTEMLERİ KULLANARAK GÖZÜNÜZ ARKADA KALMADAN HAYATINIZA DEVAM ETMENİZ İÇİN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ALARM SİSTEMLERİNDE BÜYÜK KAMPANYALAR YAPMAKTAYIZ. PARADOX, CROW, DSC, CADDX, VİTEK, VE BİRÇOK MARKA ALARM SİSTEMİ HAKKINDA ALARM MONTAJ HAKKINDA BİLGİ, ALARM FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. IPTECH GÜVENLİK OLARAK UZUN YILLAR ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ DENEYİM SAHİBİ PERSONEL KADROMUZLA ÇALIŞMAKTAYIZ.
Alarm Sistemi

HIRSIZLARDA SAKLANAMAZSINIZ AMA GÜVENLİĞİNİZ SAĞLANABİLİR. SİSTEMİN KORUMASI VE BİRÇOK CAYDIRICILIĞI SAYESİNDE ÖZEL TASARLANMIŞ SABOTAJLARA KARŞI KENDİNİ KORUMA YAPABİLEN ALARM SİSTEMLERİMİZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE UYGUN FİYAT VE KALİTELİ MONTAJI İLE SAĞLAMAKTAYIZ.
 
• Kartlı Geçiş (ACCESS)
• Kamera Sistemleri (CCTV)
• Yangın Algılama
• Seslendirme ve Acil Anons
• Diafon Sistemleri
• Alarm Sistemleri

• Fiber Sistemleri
 


 

 

ARAÇ İÇİ İZLEME

 

 
     
 

 Ana Sayfa | IPTECH | Hizmetlerimiz | Referanslar | Güvenlik Nedir | İletişim

iptech güvenlik Tüm Hakları Saklıdır..
Mehmet Akif Mah. Recep Ayan Cad. No:26/19   Çekmeköy / İstanbul
info@iptechguvenlik.com     0533 657 01 39      0216 641 90 21